Koutek pro ženy
Obrázek vrch

Koutek pro ženy

Home >> Koutek pro ženy


Stěhování

Také jste slyšeli, že stěhovat se je daleko horší, než vyhořet? A taky jste si to už měli tu čest vyzkoušet? Tak jste asi udělali při přípravě "přesunu" něco špatně. Asi jste chtěli ušetřit a proto jste si parádně zkomplikovali život a přidělali tunu zbytečných starostí. Nebo jste se dobře a dostatečně dopředu nepřipravili na všechna úskalí. Proto jsme nahlédli do zkušeností odborníků a nabízíme pomocnou ruku.

Publikováno 30. 04. 2012 Stěhování - celý článek...


Praní a skrvny

Jak účinně postupovat v odstranění skvrn, aby již nikdy nezkazily příjemný večírek nebo přípravu večeře spolu s celou rodinou? Skvrny jsou v oblasti praní velmi problematickým a často diskutovaným tématem. O některých po vyprání prádla ani nevíte, jiné ale po sobě zanechají stopy nebo se z velké části nevyperou.

Publikováno 30. 04. 2012 Praní a skrvny - celý článek...


Kupujeme myčku

Myčky nádobí patří dnes již k základnímu vybavení kuchyně. Šetří čas, spotřebují méně vody a energie, šetří místo v kuchyni a vaše ruce před útokem saponátu. Navíc mytí nádobí v myčce je podstatně hygieničtější než klasické ruční mytí.

Publikováno 30. 04. 2012 Kupujeme myčku - celý článek...


Celulitida

Pokud se začnou bavit alespoň dvě ženy, rozhovor se po chvíli stočí z mužů na hubnutí a v zápětí i na problémy s celulitidou. Právě toto téma je, podle četných výzkumů, nejpalčivějším problémem pro ty, které si zakládají na svém vzhledu. Ovšem patří mezi ty problémy, s nimiž hodlají rozhodně bojovat.

Publikováno 29. 04. 2012 Celulitida - celý článek...


Dieta a liposukce

Nemám na ty věčné diety nervy stěžuje si leckterá žena. Nejraději bych si ten tuk nechala odsát To je samozřejmě možné. Liposukce dnes patří k nejběžnějším výkonům plastické chirurgie. Bohužel ale nemůže sloužit jako náhrada diety. Pouze totiž pomáhá ke zformování postavy v místech, které jsou na usazování tuku nejvíce náchylné - tedy na břiše, bocích, hýždích, stehnech, popřípadě podbradku.

Publikováno 29. 04. 2012 Dieta a liposukce - celý článek...


Cestování se zvířaty

Cestování se zvířaty může být bez problémů Jedete na dovolenou a zse vyvstávají problém, kdo se po dobu vaší přítomnosti ujme zvířat. Což třeba želva nebo kanárek - ti se spokojí s někým, kdo je nakrmí, ale pes nebo kočka jsou na dočasnou ztrátu páníčka někdy velmi citliví a dobrovolným hlídačům i sobě udělají ze života peklo. A i proto začalo mnoho rodin uvažovat o dovolené společně se zvířaty.

Publikováno 28. 04. 2012 Cestování se zvířaty - celý článek...


Sušení bylinek

Bylinky můžete pěstovat na zahrádce i za oknem paneláku Rostlinky, které potěší oko a posléze i na talíři Pokud pěstujeme bylinky hlavně pro koření, stojí za to pěstovat je tak, abychom je mohli sklízet průběžně a měli tak zajištěný celoroční přísun čerstvých. Čerstvé totiž mají rozhodně lepší chuť i vůni, i když je možné velmi snadno si nasušit jednorázově zásobu na hodně dopředu. Ovšem proč jim nevěnovat místo v trhulících za oknem nebo na záhonech - jsou k hezké na pohled.

Publikováno 28. 04. 2012 Sušení bylinek - celý článek...


Laky na vlasy

Co všechno po nich chceme – aby byly krásné, zdravé, ale přesto každou chvíli jinak zakroucené nebo barevné. Chceme aby držely, ale nebylo vidět, že jsme jim k tomu pomohli… prostě trápíme naše vlasy co se do nich vejde. A dnes vám poradíme, spolu s odborníky firmy Dove, čím to udělat, aby opravdu dobře držely tvar a vypadaly přitom vzdušně a přirozeně.

Publikováno 28. 04. 2012 Laky na vlasy - celý článek...


Řasenky

Vždycky, když vidím reklamu na novou řasenku, mám sto chutí si ji okamžitě koupit. Taky bych chtěla mít řasy, které se mi pomalu pletou do ofiny…Pak ale zajdu do koupelny, kde mám kosmetiku a podívám se na ten houf řasenek, které taky leccos slíbily, ale nějak „skutek utek“.

Publikováno 28. 04. 2012 Řasenky - celý článek...


Péče o nehty

Která z nás by nechtěla mít krásné kvalitní nehty? Která by nechtěla patřit mezi ty přírodou obdařené s nelámavými nehty a překrásnou kšticí? V minulém čísle jste se dozvěděli, jak docílit krásných vlasů. Tentokrát vám neupřeme zásady, jak se postarat o vzhled a kvalitu svých nehtů.

Publikováno 28. 04. 2012 Péče o nehty - celý článek...


Kupujeme boty

Kdo jednou musel absolvovat den ve „španělské botě“, pak ví, jaké utrpení to je. Jak od puchýře na noze bolí celé tělo, jak už prostě nemůžete myslet na nic jiného…Prostě padnoucí bota je základ dobře prožitého dne a jak ukazují lékařské výzkumy, pak určitě i celého života, protože jen zdravá noha může nést zdravou páteř. Tudíž bystě měli při výběru bot myslet nejen na barvu, módní trendy a to, jak vás sluší, ale v první řadě jak pohodlná a zdravá pro vaši nohu je.

Publikováno 28. 04. 2012 Kupujeme boty - celý článek...


Knedlíky

Kdo jí knedlíky, ten vyroste veliký, ten může jít za Kolumbem do Ameriky, opěvoval známý písničkář a flašinetář František Hais koncem 19. století švestkové knedlíky. Ve svém kramářském songu dokonce tvrdil, že si je vařil v Africe i cestovatel dr. Emil Holub. Což je pochopitelně autorská licence i když kdo ví, co si slovutný pan doktor dopřál jako první jídlo po návratu do Čech.

Publikováno 28. 04. 2012 Knedlíky - celý článek...


Intimní hygiena

Letní teplo láká k vodě, kdo nemůže do přírody, osvěží se v bazénu veřejné plovárny. Společné cachtání se spoustou lidí nás však může seznámit s vytrvalými a velmi nepříjemnými společníky - plísňová a kvasinková onemocnění trpělivě čekají na svou příležitost. Letní koupání a omezené možnosti hygieny o dovolených v kempu nebo na chatě mají na svědomí nejednu vynucenou návštěvu u lékaře - zvýšený výskyt zánětů močových cest, výtoků, zánětů a dalších nepříjemných projevů opravdu komplikuje život.

Publikováno 28. 04. 2012 Intimní hygiena - celý článek...